Журнальні столики та каркаси

Журнальні столики та каркаси

Журнальний столик є невеликою, але значною частиною інтер’єру. Він буде доречним майже в будь-якому приміщенні – як жилому, так і робочому, і безумовно в зонах відпочинку або очікування. Та незалежно від його місця розташування, він має бути однаково надійним, зручним, та гарним. Все це ми готові забезпечити в наших виробах. Розробимо й виготовимо металевий каркас журнального столику по індивідуальному замовленню і в бажаному стилі.

Процес виготовлення каркасів журнальних столиків включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення каркасу журнального столику надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!