Стелажі в стилі Loft

Стелажі в стилі Loft

Loft (Лофт) – дуже поширений нині напрямок в дизайні та оформленні приміщень, який з кожним днем набирає популярність завдяки своїй лаконічності, вишуканості, стриманості та практичності. Поєднання житлового та робочого простору з промисловими нотками є свіжою архітектурною ідеєю, а одним з ключових елементів такого інтер’єру нерідко стають саме стелажі та полиці. 

***

Loft-стелаж з металу довершує та підкреслює загальну концепцію стилю. Це поєднання естетики та практичності, дизайну та функціональності, простих форм та значного змісту. Зазвичай прямі та мінімалістичні риси такого стелажу з металу є відголоском промислових мотивів, та разом з тим довершений дизайн фасаду і полиць стелажу створюють затишок і відчуття гармонії.

***

Окрім того, стелаж в стилі Лофт є не лише прикрасою, а й практичною частиною меблевого оздоблення кімнати. На його полицях можна зберігати пам’ятні речі, трофеї, книги, гаджети або ж розмістити різноманітні декоративні елементи – все, чого забажає душа. Лише додайте кілька дрібничок – і стелаж буквально оживе, наповнюючи Вашу оселю домашнім теплом. Разом з тим він буде виглядати солідно та витончено, доповнюючи загальну концепцію кімнати.

***

Ми, компанія ФОП «Ващенко С.В.», готові створити для Вас стелаж в стилі Loft будь-якого дизайну та складності виконання, за Вашими побажаннями та кресленнями. Процес виготовлення включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка стелажу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення стелажу на місці. Міцність та довговічність стелажу гарантовані!

***

Для замовлення виробництва стелажів Лофт надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!