Пластини та фасонні елементи

Пластини та фасонні елементи

При виготовленні більшості металоконструкцій виникає необхідність в швидкому вирізанню різного роду пластин та інших фасонних елементів. Вони можуть мати різне застосування, від величезних 5м частин опор для циліндричних ємностей до мініатюрних кріплень для електроніки та автоматики з спеціальної сталі.

Основним напрямом постачання фасонних виробів є пластини для ферм, колон, стійок та опор. Такі конструкції включають в себе велику кількість косинок, п’яток, фланців і інших виробів з листа різної товщини. Завдяки розмірам стола для плазмової різки 2х6м виконуємо завдання з найрізноманітнішими габаритними показниками фасонних елементів та товщиною.

Звісно, окрім для власних потреб, ми виконуємо вирізання пластин під замовлення, для ваших потреб. Замовляючи фасонні елементи в компанії ФОП «Ващенко С.В.» Ви отримуєте не просто готову вирізану деталь а і спеціально підготовлений виріб – зачищений від окалин та перевірений на відповідність замовленню.

При необхідності гнуття таких пластин, пропонуємо послуги листозгину, з робочою довжиною до 2500мм та максимальною товщиною 8мм.

Для купівлі фасонних деталей та пласти надсилайте інформацію про замовлення нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу спеціалізовані замовлення від 1шт а також за реалізацію серійних виробів. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень., а наш конструкторський відділ розробить усі необхідні технічні креслення для реалізації вашого замовлення. Якщо у Вас є готові проєкти – відправляйте їх нам! Виконаєм розрахунок вартості виготовлення та надаємо інформацію в найкоротші терміни!