Каркаси гримерних станцій

Каркаси гримерних станцій

Якщо Ви мрієте мати гримерний столик у себе вдома, або ж Вам потрібна гримерна станція для роботи – ми готові виконати Ваше бажання і виготовити їх каркаси за індивідуальним замовленням. Будь це туалетний столик для спальної кімнати, робоче місце візажиста або ж як елемент декорацій у фотостудію – наша продукція чудово підійде для будь-якої задачі.

Розміри, форма, декор, освітлення, дзеркало – все це матиме унікальний стиль, саме такий, як хочете цього Ви! А каркас з металу забезпечить міцність і стійкість конструкції. Процес виготовлення каркасів візажних столиків включає в себе підбір високоякісного металу, точне виготовлення елементів на потужному обладнанні, збірка меблевого каркасу (монтаж збірних елементів, безшовне зварювання), полірування, фарбування та інші операції з обробки металу за домовленістю. Також за необхідності забезпечимо монтаж і встановлення безпосередньо на місці. Якість та довговічність нашої продукції гарантовані!

Для замовлення гримерних столів і станцій надсилайте інформацію нам на пошту або Viber! Ми беремо в роботу замовлення від 1 шт. Для виконання розрахунку необхідно надати технічне завдання у вигляді ескізів, фото-зразків, креслень, а наш конструкторський відділ розробить проект та усі необхідні технічні креслення. Якщо ж у Вас є готові проекти – відправляйте їх нам! Виконаємо розрахунок вартості виготовлення та надамо інформацію в найкоротший термін!